AMOS TOUR - finále soutěže všestrannosti škol

Městské části Praha 1, 2 a 3 vás srdečně zvou na finálový den soutěže o nejvšestrannější školu ve sportovních a dovednostních soutěžích žáků základních škol Prahy 1, Prahy 2 a Prahy 3 v pátek dne .6.5.2011 od 8:30 do 13:00 v tělocvičně TJ Sokol Královské Vinohrady, Polská 1, Praha 2. Celým programem provází Dalibor Gondík.

V sokololovně Královské Vinohrady v Riegrových sadech se uskuteční finále druhého ročníku všestranné dovednostní soutěže pro žáky základních škol Prahy 1, Prahy 2 a Prahy 3. Soutěž běžela celých osm měsíců a od září loňského roku se do ní zapojilo na šest tisíc žáků. Děti a organizátoři strávili v tělocvičnách celkem 2850 hodin čistého času a to je jedna z nejpodstatnějších skutečností. Cílem projektu totiž je zboření mýtu o líné počítačové mládeži,která se vyhýbá sportu a tělocviku.

Do finále společného projektu tří městských částí postoupily z každého obvodu dvě nejlepší školy. Prahu 1, která projekt spolupořádá i spolufinancuje budou reprezentovat osmnáctičlenná družstva ZŠ Mikulandská a ZŠ Truhlářská.

www.praha1.cz