Bros'n'Beasts ovládnou Rock Café, turné zakončí v Berlíně

21. 04 2016 | Ve čtvrtek čeká fanoušky indie pop-rockové kapely Bros'n'Beasts jeden z vrcholů jarního turné – vystoupí v pražském Rock Café. Na Národní třídě zahrají spolu s kapelou Final Stair, s kterou se letos pustili na téměř dvoutýdenní šňůru koncertů po českých a německých hudebních scénách. Turné ukončí koncerty v Lipsku a Berlíně.  

Dvoutýdenní turné kapely Bros'n'Beasts vyvrcholí ve čtvrtek koncertem v pražském klubu Rock Café. Akce se bude konat od 19 hodin. Kapela vystoupí spolu s německými hudebníky Final Stair. Společné turné kapely zakončí sobotním vystoupením v Berlíně. Na koncertech BnB zahrají i song Radio z nově připravované desky, která by měla spatřit světlo světa v příštím roce.

„Dlouho jsme přemýšleli o tom, že začneme více koncertovat za hranicemi ČR, neboť jsme již pár koncertů v Německu a Rakousku odehráli a vždy to s publikem skvěle fungovalo a měli jsme výborné reakce. Jsme rádi, že jsme se propojili právě s kapelou Final Stair, kteří jsou nejen skvělí hudebníci, ale vycházíme společně i po lidské stránce. Bude to rozhodně zážitek jak pro nás, tak i pro návštěvníky,“ říká Scott De Castro, frontman kapely Bros'n'Beasts.

Bros'n'Beasts přichystali pro fanoušky úplně novou show, která představí průřez tím nejlepším, co kapela dosud vydala. Jejich zatím poslední album Living in the Now má na svědomí americký producent Geoff Tyson, jenž v minulosti spolupracoval s interperty jako Duran Duran, Guns'n'Roses nebo Queens of the Stone Age. Berlínští Final Stair si s BnB zahrají v rámci svého vlastního středoevropského turné. Finalisté mezinárodní soutěže GBOB, v jejímž rámci vystupovali až v Asii, před měsícem podepsali smlouvu u labelu Universal, kde nyní vydávají novou desku. 

Více o kapele se dozvíte na webu www.brosnbeasts.cz 

21. 4. Rock Café, Praha
https://www.facebook.com/events/407970666062865/

22. 4. Halle 5 e.V., Lipsko
https://www.facebook.com/events/135659766776705/

23. 4. Frannz Club, Berlín
https://www.facebook.com/events/1468294823472958/
 

 

Speciály