Chtěl bych mít reklamu jako v televizi za dostupné ceny

23. 01 2017 | Každý den sledujete v televizi spoustu reklam a říkáte si ,,to se jim to prodává, když mají takové reklamy. Ale těch peněz, co to muselo stát... na to nemám".   

,,Přitom to není tak nereálné", říkají odborníci ze společnosti Falcon Media Broadcast.

Výroba takové reklamy se dá zrealizovat již od 30-ti tisíc, samozřejmě záleží na rozsahu, lokalitě a technické náročnosti, kde se můžeme dostat i na stovky tisíc. A video získá klient samozřejmě v televizním rozlišení, případně i v UHD rozlišení. Kreativci společnosti se podílí na výrobě filmových upoutávek pro filmové kanály jedné významné české televizní stanice.

Asi před rokem se v této produkční společnosti rozhodli vyjít klientům vstříc. Přizpůsobili vlastní televizní studio potřebám klientů a díky tomu se podařilo snížit náklady na výrobu na minimum. ,,Jsme schopni vyhovět téměř každému zákazníkovi, je nám jasné, že všichni nemají na drahou produkci, přitom to nemusí být jen reklama, ale třeba i pořad, ve kterém klient dostane dostatečný prostor aby vše divákovi vše představil za dostupné ceny", říká ředitel společnosti Jiří Bažant. 

Pro takové případy jsou k dispozici tři různá studia, z toho jedno virtuální, kde se dají vyrábět různé trikové záběry, vytvořit si sérii vlastních pořadů ve virtuálním studiu, které by jinak stálo stovky tisíc. 

Další velké náklady za vysílací čas v televizi se dají ušetřit přesunutím reklamy na internet.

Přitom právě na internetu na rozdíl od televize každý něco hledá. Jak umístit video reklamu na internet, aby zasáhla co nejvíce diváků v poměru cena/výkon, si povíme v příštím článku.
 

 

Speciály