Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Chytrý web napojený na systém, nebo web od kamaráda zadarmo, na který ale nikdo nechodí

31. 01 2017 | Téměř 90% podnikatelů již vyzkoušelo několik systémů webových stránek. Od stránek, které jim udělal kamarád za flašku, přes různé open-source systémy zdarma, které si obsloužil sám až po drahé, na míru postavené stránky za stovky tisíc. Od zastaralé a nefunkční grafiky a funkce až po maximálně moderní TOP.  

Většinou ale měly všechny jedno společné. Byly neviditelné, hloupé, závislé na reklamě z venčí. 

Podnikatel vynaložil spoustu času, úsilí a peněz, spustil web a čekal. Proč nikdo nevolá, proč nikdo nepíše? Co jsem udělal špatně? Proč jsem ve vyhledávačích až na 10-té straně?
 
Jsou dvě řešení

1.    To první je vyčlenit další nemalé peníze a začít pravidelně inzerovat. Nevýhoda je ta, že když přestane, tak se zase začne propadat a na přední pozice se dostává konkurence. Tak zase přitlačí do reklamy a tak to jde stále dokola. Nakonec zjistí, že to, co jinde ušetřil, musí dohánět drahou reklamou.

2.    To druhé je mnohem jednodušší. S elegantním a funkčním řešením přišla skupina MediaMC, která poskytuje kompletní marketingové služby, od poradenství až po realizaci. Jeden z jejích členů, společnost BusinessMC, zajišťuje vývoj, zvyšování SEO a provozování webových stránek, které jsou součástí propracovaného redakčního systému propojeného na více než 100 webových portálů, z toho 63 online deníků.

Klient, který si pořídí web od této společnosti, pak může ovlivňovat viditelnost svých stránek pro vyhledávače přímo z postele. Jakoukoliv novinku, článek a podobně může pouhým zaškrtnutím v systému odeslat do redakce online deníků a během pár minut zobrazit na vybraných portálech skupiny. Vyhledávače průběžně sledují veškeré změny na internetu a jakmile zaznamenají nový článek s odkazem na web klienta, tak tomuto webu přiřadí bonitu a začnou ho posouvat na lepší pozice. Čím víc portálů na web ukazuje, tím lepší pozici web získá. 
 

 

Diskuse

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Námi vytvořené webové stránky a eshopy... Váš partner BusinessMC

Námi vytvořené webové stránky a eshopy... Váš partner BusinessMC

Námi vytvořené webové stránky a eshopy... Váš partner BusinessMC

Námi vytvořené webové stránky a eshopy... Grand Auto a Moto