Chytrý web napojený na systém, nebo web od kamaráda zadarmo, na který ale nikdo nechodí

31. 01 2017 | Téměř 90% podnikatelů již vyzkoušelo několik systémů webových stránek. Od stránek, které jim udělal kamarád za flašku, přes různé open-source systémy zdarma, které si obsloužil sám až po drahé, na míru postavené stránky za stovky tisíc. Od zastaralé a nefunkční grafiky a funkce až po maximálně moderní TOP.  

Většinou ale měly všechny jedno společné. Byly neviditelné, hloupé, závislé na reklamě z venčí. 

Podnikatel vynaložil spoustu času, úsilí a peněz, spustil web a čekal. Proč nikdo nevolá, proč nikdo nepíše? Co jsem udělal špatně? Proč jsem ve vyhledávačích až na 10-té straně?
 
Jsou dvě řešení

1.    To první je vyčlenit další nemalé peníze a začít pravidelně inzerovat. Nevýhoda je ta, že když přestane, tak se zase začne propadat a na přední pozice se dostává konkurence. Tak zase přitlačí do reklamy a tak to jde stále dokola. Nakonec zjistí, že to, co jinde ušetřil, musí dohánět drahou reklamou.

2.    To druhé je mnohem jednodušší. S elegantním a funkčním řešením přišla skupina MediaMC, která poskytuje kompletní marketingové služby, od poradenství až po realizaci. Jeden z jejích členů, společnost BusinessMC, zajišťuje vývoj, zvyšování SEO a provozování webových stránek, které jsou součástí propracovaného redakčního systému propojeného na více než 100 webových portálů, z toho 63 online deníků.

Klient, který si pořídí web od této společnosti, pak může ovlivňovat viditelnost svých stránek pro vyhledávače přímo z postele. Jakoukoliv novinku, článek a podobně může pouhým zaškrtnutím v systému odeslat do redakce online deníků a během pár minut zobrazit na vybraných portálech skupiny. Vyhledávače průběžně sledují veškeré změny na internetu a jakmile zaznamenají nový článek s odkazem na web klienta, tak tomuto webu přiřadí bonitu a začnou ho posouvat na lepší pozice. Čím víc portálů na web ukazuje, tím lepší pozici web získá. 
 

 

Speciály