Den bez tabáku na náměstí Republiky

V České republice pravidelně kouří přes dva miliony lidí. Více než polovina z nich by s tímto zlozvykem ale chtěla skončit, jenže to sami bez odborných rad lékaře nezvládnou a k cigaretě se dřív či později znovu vrátí. Především těm bude ve čtvrtek 31. května určen informační stánek na náměstí Republiky s logem Ex-kuřáci jsou nezastavitelní, kde od devíti do devatenácti hodin budou vyškolení pracovníci České koalice tabáku zájemcům zdarma radit, jak s kouřením navždy skoncovat. 

V České republice pravidelně kouří přes dva miliony lidí. Více než polovina z nich by s tímto zlozvykem ale chtěla skončit, jenže to sami bez odborných rad lékaře nezvládnou a k cigaretě se dřív či později znovu vrátí.

Především těm bude ve čtvrtek 31. května určen informační stánek na náměstí Republiky s logem Ex-kuřáci jsou nezastavitelní, kde od devíti do devatenácti hodin budou vyškolení pracovníci České koalice tabáku zájemcům zdarma radit, jak s kouřením navždy skoncovat.

Zájemci si navíc mohou nechat zjistit množství škodlivého oxidu uhelnatého v dechu. K dispozici bude i možnost se zdarma nechat zaregistrovat do internetové aplikace iCoach, která přihlášené kuřáky prostřednictvím e-mailových zpráv denně motivuje a odborně radí, jak už si žádnou další cigaretu v životě nezapálit.