Dnes se začala prodávat nová Škoda Fabia Combi

23. 01 2015 | Dnes se začala prodávat nová generace Škody Fabia v provedení Combi. Prodávat se začíná i v Německu, další evropské trhy budou následovat během příštích týdnů. Informovala o tom Škoda Auto. Nová Fabia v provedení hatchback se prodává od poloviny loňského listopadu.

"Na obě karosářské verze máme zatím velmi pozitivní ohlas. V současné době evidujeme téměř 2600 závazných objednávek modelu Fabia Combi v České republice," řekl ČTK mluvčí Škody Vítězslav Pelc. První vozy objednané koncem loňského roku dorazí k zákazníkům v Česku v nejbližších dnech.
 
Základní cena třetí generace Škody Fabia Combi začíná na 262.900 korunách. Vyrábět se začala v závodě v Mladé Boleslavi v polovině prosince. Za celý letošní rok chce automobilka v Česku prodat o 40 procent fabií více, než loni, kdy jich bylo 8773.
 
Fabia Combi třetí generace má mimo jiné zvětšený zavazadlový prostor o 25 na 530 litrů a úsporné motory. Model Fabia byl tento týden vyhlášený Autem roku 2015 v ČR.
 
Škoda vyrábí Fabii Combi od roku 2000. Za tu dobu dodala zákazníkům více než 1,1 milionu aut. Celkově je Fabia s 3,5 milionu prodaných vozů druhým nejúspěšnějším modelem Škody za Octavií.
 
zdroj: ČTK

Speciály