Jak si vychutnat piknik bez velkého zařizování

K létu patří nejen dovolená či koupání, ale také pikniky, protože venku vždy chutná lépe. V příjemném počasí není nic lepšího než vyrazit s přáteli do parku či někam na louku a užít si krásné odpoledne či večer na dece, a k tomu si dopřát něco dobrého k snědku. Chcete si piknik maximálně užít a neztrácet čas nákupy a přípravou? Tak si jednoduše a rychle můžete jídlo objednat. Doma pak stačí pouze zabalit deku, dojet na své oblíbené místo a nechat si kurýrem dovést pochoutky přímo až na místo. 

Piknik je ideálním víkendovým zpestřením či příjemným zakončením hektického pracovního dne. Ale pokud celý den pracujete, tak vám už často nezbývá tolik času na přípravu jídla či organizaci. Zkuste si vše ulehčit a jídlo na piknik si jednoduše nechat zavést přímo až na místo. Objednejte si přes DámeJídlo.cz - největší online službu na dovážku jídla z restaurací u nás. Jídlo si můžete nechat dovézt sedm dní v týdnu z více než 2000 restaurací, ve více než 150 městech a obcích v Čechách i na Moravě. Velkou výhodou nabídky je také výběr z širokého cenového spektra restaurací od luxusního podniku až po fast food, od šťavnatého burgeru či pizzy až po osvěžující a lehký salát či sushi. A k tomu si můžete ve vybraných restauracích objednat také vychlazené prosecco či pivo.

Trendy tip: piknik alá Vietnam

Na piknik se nejvíce hodí jídlo, které je nezávislé na teplotě. Z nabídky DámeJídlo.cz si můžete vybrat z mnoha restaurací, které nabízí lahodné saláty, sendviče či sýrové talíře. Našim tajným tipem jsou vietnamské bagety Banh Mi. Ty představují nevšední spojení francouzské kuchyně s asijskou. Klasická francouzská bageta je plněná typickými asijskými ingrediencemi a vzniká tak nevšední lahodná směsice chutí. Ideální pochoutka na letní piknik, která nechybí v nabídce DámeJídlo.cz. Další ideální piknikovou pochoutkou jsou studené mísy s variací sýrů či šunky. Samozřejmostí jsou saláty či masové tortily, které dobře chutnají i za studena.