NOVINKY V SORTIMENTU MÖVE PRO ROK 2013

Exkluzivní ložní prádlo, hebké froté výrobky a dokonale sladěné sady koupelnových doplňků. Produkty značky Möve, které promění jakoukoli koupelnu či ložnici ve stylovou místnost s vlastním charakterem. Tato německá firma vyrábí textilní zboží vysoké kvality již několik desetiletí. V posledních letech se díky komplexní designové řadě „Bath & Bed“ stala z tradičního a uznávaného výrobce froté mezinárodní lifestylovou značkou pro náročné zákazníky. Nové kolekce koupelového textilu Arabesque, koupelnových doplňků Cube a ložního prádla Small Frame budou k dostání v interiérovém butiku À LA MAISON již v prvním čtvrtletí příštího roku.

Firma Möve byla založena v roce 1927. Od klasického výrobce froté se postupem času vypracovala v ceněnou značku, v jejímž portfoliu nechybí ucelené kolekce koupelnových doplňků, koupelová kosmetika, kompletní sortiment froté ani originální řady ložního prádla či vonných svíček. „Pro rok 2013 značka Möve rozšířila úspěšné stávající řady o nové barevné kombinace a rovněž přichystala kompletně nové, ucelené kolekce. Ty bude představovat postupně v průběhu celého roku. Z novinek si vyberou příznivci minimalismu i vyznavači odvážnějších barev. Společným jmenovatelem všech výrobků však stále zůstává maximální kvalita,“ vysvětluje majitelka butiku À LA MAISON Lenka Kocourková, který sortiment značky prodává.

Ručníky, osušky
Kolekce Arabesque je ideální pro všechny, kdo se nebojí odvážných vzorů. Živé barvy textilií a doplňků totiž prozáří každou koupelnu. Luxusní design Arabesque přináší nádech orientálního půvabu a dává klasickým arabeskním vzorům nový a současný vzhled. Výrobky jsou vyzdobeny rostlinnými motivy, které z decentních tónů přecházejí do kontrastních působivých barev. Kolekce zahrnuje ručníky, osušky, žínky, koupelnovou předložku (s celoplošným arabeskním vzorem) a ženský slim-fit župan se šálovým límcem. Značka Möve je známá svým důrazem na vysokou kvalitu produktů a smyslem pro detail. Proto jsou i ty nejmenší prvky vyrobeny tak, aby zapadaly do barevného vyznění celé série. S kolekcí Arabesque nádherně ladí koupelnové doplňky řady Cube s exkluzivním designem.
 
Ložní prádlo
Každý, kdo hledá nové nápady pro zařízení své ložnice, se může inspirovat vybavením pokojů v luxusních hotelích. „To totiž nejsou neosobní, neútulné místnosti, ale elegantní interiéry, které dokážou navodit klidnou, odpočinkovou atmosféru. A právě takovou chceme mít ve svých ložnicích. Když nábytek a vybavení zkombinujeme s vhodným osvětlením a jednoduchým, přitom elegantním a vysoce kvalitním ložním prádlem, vytvoříme příjemné prostředí, kde budeme rádi trávit čas,“ radí Lenka Kocourková. Reprezentantem tzv. hotelového stylu je řada Small Frame dostupná v efektních barevných tónech uhlí, slonoviny, stříbrné a sněhově bílé. Zdobné prvky jsou minimální – povlečení má pouze jednoduchý rovný lem na okrajích. Není totiž tajemstvím, že luxus tkví právě v detailech. Součástí kolekce Small Frame jsou také sladěná prostěradla vyrobená z bavlněného saténu a dostupná ve třech barvách a třech různých velikostech.
 
Doplňky
Doplňky jako například dávkovač mýdla nebo kelímek na kartáčky stylově doplňují koupelnové textilie a dodávají jakékoli koupelně příjemný šmrnc. Koupelnová řada Cube typická lineárními a kubistickými tvary je vyrobena z lesklé umělé pryskyřice a doplněna detaily z nerezové oceli. Řada obsahuje pět předmětů: dávkovač mýdla, kelímek na kartáčky, WC kartáč, box na vatové tamponky a držák na mýdlo. Vše buď v bordó  nebo sněhově bílé.