Právě se nacházíte:

Premiéra VRRh ženy kamenem

Lenka Bartůňková uvede v úvodu sezóny 2011/2012 v Experimentálním prostoru ROXY/NoD premiéru svého nového tanečně komediálního představení VRRH ŽENY KAMENEM, ve které je divák navíc aktivně zapojen. Premiéra se uskuteční 21. září 2011 od 20:00.

Představení VRRH ŽENY KAMENEM vzniklo již za studia Lenky Bartůňkové na konzervatoři Duncan Centre pro závěrečnou zkoušku v oboru choreografie. V rámci plánované premiéry však bude představení probíhat v nové podobě a s novými umělci, kteří přislíbili svoji účast. Vedle Lenky Bartůňkové v hlavní roli se můžete těšit i na Johanu Matouškovou, která se představí jako „pomocná asistentka“.

Lenka se sama na premiéru velmi těší a dodává: „Představení Vrrh ženy kamenem je velmi jedinečné. Člověk, který přijde na představení si sám zvolí, co se bude odehrávat. Vše záleží na divácích.“  

Vstupenky jsou k dispozici v den konání představení na pokladně teatro NoD nebo v v předprodeji v sítích Ticketpro a Ticketstream a to za jednotné vstupné 200 Kč.

Vrrh ženy kamenem

Taneční divadlo s jednoduchou a hravou scénografií, ve které je  divák aktivně zapojen. Šachovnice s devíti poli, pod kterými se skrývá devět různých tanečních celků a situací.

Pokud se právě Vy rozhodnete zakoupit si lístek a s kapkou štěstí se stanete vybraným divákem, budete mít jedinečnou šanci rozhodnout o posloupnosti večera a určit tak směr představení. Jednoduše, za co si zaplatíte, to uvidíte!!!

„Vrhněte se do hry a zažijte ten slastný pocit risku a napětí. Bude to šach, nebo mat?“

Choreografie, režie: Lenka Bartůňková
Interpretace: Lenka Bartůňková, Johana Matoušková
Světelný design:
Hudební koláž: Michal Konvalinka
Produkce: Matěj Halaš