Provedli jsme změnu našeho portálu na nový systém SHOPMC Individual

Vážení čtenáři, děkujeme za pochopení při výpadcích, které jsou vždy cca 1 den na portál. Postupně je zprovozňujeme na novém systému od EUROPEMC. Nyní ovládáme všech 30 portálů centrálně, aktualizujeme každou hodinu se serverem, takže čekejte průběžně na nové funkce již na všech portálech ihned funkčních naráz. 

Během 2 měsíců takto převedeme všechny a máme pro Vás dárek. Každý zájemce o PR článek jej nyní může získat zcela zdarma, akce bude platná 1 měsíc. 

Rádi bychom se více seznámili s lidmi v Praze, můžeme Vám nabídnout mnohem více, než jen PR článek. Vyrobíme Vám www stránky, eshop, portál ... cokoliv budete potřebovat, máme za sebou již výrobu slevových portálů (neutracim.cz, expressleva.cz a nyní připravovaná www.gastronomie-cr.cz). 

Pokud máte zájem, napište na tipy@businessmc.cz pouze "Mám zájem o zasílání tipů businessmc", a my Vaši adresu zařadíme jen do tohoto seznamu. 

Každý týden Vám přijde (zcela zdarma samozřejmě) do mailu jeden tip, který považujeme za přínosný pro obchod. Kdykoliv se můžete na konci mailu odhlásit.