Efektivní reklama tam, kde potřebujete

2. 08 2010 | Clever Solutions s.r.o. je společnost, která pomáhá klientům správně investovat peníze do reklamy. Naší specializací je internet a outdoor. Pro naše klienty oslovujeme zákazníky v České republice i v zahraničí. Klientům auditujeme a optimalizujeme náklady do internetové reklamy, vybíráme nejlepší plochy pro umístění reklamních pozic.

Clever Solutions s.r.o. je společnost, která pomáhá klientům správně investovat peníze do reklamy. Naší specializací je internet a outdoor. Pro naše klienty oslovujeme zákazníky v České republice i v zahraničí. Klientům auditujeme a optimalizujeme náklady do internetové reklamy, vybíráme nejlepší plochy pro umístění reklamních pozic.

Díky zkušenostem z oboru reklamy a zejména internetové reklamy, PPC a SEO optimalizace efektivně pracujeme s prostředky nám svěřenými. Zvyšujem návštěvnosti www stránek o desítky procent při srovnatelných nákladech. Správným propojením internetových služeb s marketingovým mixem dosahujeme nadprůměrných výsledků.

Naši spokojení klienti nás přiměli rozšířit naše portfolio o dodávku reklamních předmětů, tištěných médií a guerilla marketingu. Za důvěru v nás vloženou klientům děkujeme.

http://www.cleversolutions.cz

 
.

Speciály

Námi vytvořené webové stránky a eshopy... Váš partner BusinessMC

Námi vytvořené webové stránky a eshopy... Váš partner BusinessMC

Námi vytvořené webové stránky a eshopy... Váš partner BusinessMC

Námi vytvořené webové stránky a eshopy... Grand Auto a Moto