Právě se nacházíte:

FIT NEVĚSTA pro rok 2011

Plánujete svatbu? Tak to určitě jako nevěsta sníte o tom, že v tento den budete vypadat nádherně. Pokud vás trápí nadbytečná kila, chcete zhubnout a zpevnit si postavu do svatebních šatů, můžete se přihlásit do naší soutěže.

Vybereme čtyři nevěsty, které budou pod dohledem našich odborníků od 1. února do 30. dubna hubnout.

Dvě nevěsty od nás dostanou stravovací plán, tréninkový plán a fitness trenéra na hodiny v jednom z  našich partnerských fitness center v Praze (fitness O.Šípkové na Vyšehradě, Centrum krásy Bomton na Václavském náměstí a fitness v hotelu Tyl na Tylově náměstí).

Chcete se přihlásit do soutěže ale nejste z Prahy? Pro další dvě nevěsty připravíme tréninkový i stravovací plán, tyto nevěsty navíc budou mít možnost konzultace a první úvodní lekce s naším fitness trenérem.

Pokud se vám naše soutěž líbí, vyplňte prosím náš dotazník, který společně s vaší fotografií zašlete do 15. ledna na adresu soutez@fitnevesta.cz a naší fit nevěstou se můžete stát právě vy.

Všechny čtyři nevěsty budeme na našich webových stránkách www.fitnevesta.cz a www.trener-fitness.cz průběžně sledovat a fotit. Koncem dubna bude na stránkách facebooku zahájeno hlasování. Každý tak bude mít možnost dát hlas své favoritce.

Výherkyně soutěže získává následující ceny v celkové hodnotě 40 000 Kč :

Svatební šaty dle vlastního výběru od svatebního domu Nuance

Svatební líčení, účes a manikúru od Renaty Novákové
Svatba je unikátním dnem v životě nevěsty a jako taková si zaslouží speciální svatební účes a make-up. Renata Nováková nabízí takové svatební líčení a účesy, které zvýrazní Vaši unikátní krásu a budou vypadat dobře nejen po celou dobu Vašeho velkého dne, ale také později na fotografiích.

Balíček indické kosmetiky Ajurvéda a poukázku na 3 ošetření
Salon Fatima nabízí indickou bylinnou kosmetiku vyráběnou podle přírodní medicíny Ajurvédy.

Svatební dort dle vlastního výběru od společnosti Grand Café
Grand cafe Praha disponuje vlastní cukrárenskou dílnou a je vyhlášena výrobou originálních   slavnostních a svatebních dortů. Vyrábíme dorty z těch nejkvalitnějších surovin dle našich a po konzultaci i dle dodaných návrhů.

Svatební kytice pro nevěstu a korsáž pro ženicha dle vlastního výběru
Každá nevěsta je jedinečnou osobností a stejně tak jedinečnou svatební kytici pro Vás připraví zkušené floristky z květinového studia La Florista.  Svatební kytici sladíme se svatebními šaty i s Vámi tak, aby jste se cítila jako v pohádce.

Nehtová modeláž gelovou technikou od Lenky Henych
Modeláž provádím po předchozí úpravě nehtů vysoce kvalitním materiálem na šablony bez použití tipů a lepidel. Jedná se o nejšetrnější přilnutí, které neškodí nehtové ploténce. Poskytuje spousty výhod, kterých u přírodních nehtů nedocílíte.

Svatební konzultace
Svatby.cz nabízejí kromě svatebního portálu i možnost koordinací svateb, hodinových svatebních konzultací, svatby na klíč, nebo i pomoc při výběru dodavatelů na Vaši svatbu.

Předsvatební večeře v Grand Hotelu Bohemia

Víkendový sportovní pobyt od Aquatic

Voucher na kosmetické opalování s Provocative Beauty
Provocative Beauty je zdravá alternativa opalování formou sprchy bez obsahu parabenů, navíc doplněnou vitaminy a speciálními látkami proti stárnutí Vaší pokožky. Díky které docílíte rovnoměrného opálení s přirozeným odstínem dle Vašeho výběru.