Právě se nacházíte:

KOHR-INTERIERY

KOHR-INTERIERY je dynamicky se rozvíjející společnost navazující na úspěšné podnikatelské aktivity zakladatelů v oblasti návrhů, projektů a montáží dveří, oken a podlah a na zakázkovou truhlářskou výrobu na vysoké úrovni.

Kvalitu našich výrobků a práce utváří i zdánlivě bezvýznamné detaily - tlumiče pohybu dvířek zajišťující automatické zavření, pojezdy zásuvek, zpracování hran, které je odolné proti poškození a zároveň chrání před úrazem zejména u dětí, výběr a způsob montáže spotřebičů v kuchyňských linkách. Klademe důraz i na praktickou stránku věci a nenavrhneme Vám vyplnění prostoru držákem na ručníky, kam sotva strčíte ruku.

Před pár týdny jsme vytvořili nový internetový obchod. Disponuje nejlevnějšími a nejkvalitnějšími produkty na trhu. U nás koupíte za bezkonkurenční ceny veškeré věci do interiérů od elektrických spotřebičů, dvěří, podlah, až po krby apod. Veškeré zakoupené zboží od nás má záruku a je velice rychle doručeno zákazníkovi. Vyberte si právě u nás ze široké škály provedení produktů, poraďte se s naším poradcem a bezstarostně nakupujte. Rádi Vám s čímkoliv pomůžeme.

Zde si můžete prohlédnout nabízené produkty : http://kohr-interiery.cz/shop

Pro zákazníky preferující osobní převzetí či mají zájem o věci mimo internetový obchod můžete navštívit naši kamennou prodejnu, která se nachází nedaleko města Pardubice ve Starém Hradišti 32, kde se o Vás s radostí postarají naši specialisté.