Právě se nacházíte:

Luxusní hotel Černý slon

Dům u Černého slona byl postaven podle historických archivů města Prahy v letech 1330 - 1340 v gotickém slohu. Je zde zachován v původním stavu unikátní střešní krov, jeden z nejstarších v Praze i v České republice. Celý dům ze zapsán jako památkově chráněná budova na listině UNESCO. Hotel v centru Prahy Černý slon je svou polohou velmi vyhledáván turisty z celého světa.

Dům u Černého slona byl postaven podle historických archivů města Prahy v letech 1330 - 1340 v gotickém slohu. Je zde zachován v původním stavu unikátní střešní krov, jeden z nejstarších v Praze i v České republice. Celý dům ze zapsán jako památkově chráněná budova na listině UNESCO.

Hotel v centru Prahy Černý slon je svou polohou velmi vyhledáván turisty z celého světa. Pouhou minutou chůze od hotelu se ocitnete na Staroměstském náměstí se starověkým Orlojem, Týnským chrámem a spoustou těch nejromantičtějších restaurací.

Nedaleko od hotelu je také starý Židovský hřbitov, Španělská synagoga s Židovským muzeem (5 minut chůze), Karlův most (15 minut chůze), Malá Strana (20 minut chůze), Pražský hrad (40 minut chůze), ale i poněkud modernější Václavské náměstí (10 minut chůze) se spoustou obchodů a nákupních středisek, nočních podniků a diskoték.

Hotel v centru Prahy je obklopen nejrůznějšími restauracemi bary, nákupními zónami s malými obchůdky se suvenýry, i s moderním zbožím. Hotel na staroměstském náměstí je samém centru historické Prahy.

Na své si přijdou opravdu všechny generace od nejmladších po ty nejstarší.

Ubytování v centru Prahy 1 nabízí pokoje, které jsou situovány v klidnější části s výhledem do středověkého Ungeltu, hotel je položen cca 20 metrů od rušného Staroměstského náměstí s nespočtem turistických a historických zajímavostí, restaurací barů, kaváren obchůdků i nákupních zón.

Ubytování v Praze 1 nabízí Hotel Černý slon v těchto pokojích:

Jednolůžkový pokoj:
koupelna s vanou, fén, WC, bidet, trezor, minibar, šatní skříň, zrcadlo, psací stůl, jednolůžková postel, TV, SAT, telefon, připojení na internet, k dispozici donáška jídel na pokoj, praní prádla.

Dvoulůžkový pokoj:
koupelna s vanou, fén, WC, bidet, trezor, minibar, šatní skříň, zrcadlo, psací stůl, manželská postel, TV, SAT, telefon, připojení na internet, k dispozici donáška jídel na pokoj, praní prádla.

Twin:
koupelna s vanou, fén, WC, bidet, trezor, minibar, šatní skříň, zrcadlo, psací stůl, oddělená lůžka, TV, SAT, telefon, připojení na internet, k dispozici donáška jídel na pokoj, praní prádla.

Třílůžkový pokoj:
koupelna s vanou, fén, WC, bidet, trezor, minibar, šatní skříň, zrcadlo, psací stůl, manželská postel plus jednolůžková postel nebo tři samostatná oddělená lůžka, TV, SAT, telefon, připojení na internet, k dispozici donáška jídel na pokoj, praní prádla.

Restaurace na Praze 1 v Hotelu Černý slon s krásnou gotickou klenbou ze 14 století nabízí staročeské pochoutky jako je třeba "Staroměstká bašta (vepřová pečeně, uzená pečeně, kachna, pečená klobása, dva druhy zelí, bramborový a houskový knedlík, bramboráček)" nebo "Pečená kachna na staročeský způsob, míchané vinné zelí, domácí knedlík, pečená jablka, domácí nádivka".

http://www.hotelcernyslon.cz