Navštivte kouzelný Savoy Westend Hotel

Chcete-li si dopřát neopakovatelný a jedinečný zážitek, pak přijměte naše pozvání do exkluzivního a pohádkově kouzelného lázeňského resortu Savoy Westend Hotel, který se nachází v nejatraktivnější historické části Karlových Varů. Nechte se unést atmosférou starých časů, která Vás bude provázet na každém kroku.

Chcete-li si dopřát neopakovatelný a jedinečný zážitek, pak přijměte naše pozvání do exkluzivního a pohádkově kouzelného lázeňského resortu Savoy Westend Hotel, který se nachází v nejatraktivnější historické části Karlových Varů. Nechte se unést atmosférou starých časů, která Vás bude provázet na každém kroku. Díky pečlivé rekonstrukci původních historických budov a zachování unikátních architektonických prvků v kombinaci s citlivým začleněním nejmodernějšího vybavení splňuje tento lázeňský resort požadavky i té nejnáročnější klientely.

Savoy Westend Hotel je dominantou historické, a po architektonické stránce velice unikátní, čtvrti Westend, která vznikla v 90.letech 19.století a nachází se v bezprostřední blízkosti lázeňského centra a slavné Mlýnské kolonády. Hotelový komplex Savoy Westend Hotel, který je tvořen pěti samostatnými vilami, nabízí luxusní ubytování ve 116 komfortně vybavených pokojích, které poskytují hostům veškeré pohodlí a moderní zařízení pětihvězdičkového hotelu. Ať už se rozhodnete pro klasický pobyt či některý z krátkodobých wellness programů, můžete si být jisti, že Vás čekají dny plné pohody, relaxace a odpočinku.

K Vašemu pocitu naprosté spokojenosti určitě přispěje i vyhlášená kuchyně  tohoto  hotelu  a  návštěva  restaurantu   Savoy  Royal  či King´s Club baru bude pro každého nezapomenutelným kulinářským zážitkem.

Součástí celého komplexu je i moderní balneo centrum Spa Afrodite, které je koridorem propojeno s jednotlivými vilami. Kromě klasické nabídky lázeňských procedur na Vás čeká i široký výběr netradičních wellness procedur jako jsou např. thajské masáže, masáže horkými lávovými kameny apod. a v neposlední řadě i atraktivní a vysoce účinné kosmetické programy za využití moderních léčebných zařízení LPG System®, VIP Complex®, SPA Jet®, VIP Lipoline® atd.

Patříte-li mezi sportovní nadšence, pak i Vy si v hotelu Savoy Westend přijdete na své. Kromě vlastního sportovního centra, ve kterém si můžete zahrát bowling, in-door golf či billiard, můžete využít i nabídky karlovarských golfových hřišť, jízdy na koni či v zimě lyžování. Takto strávený den pak můžete zakončit v hotelovém wellness centru, jehož součástí je plavecký bazén, sauna, fitness, whirlpool či solarium, a načerpat síly do nového dne.

www.savoywestend.cz