Pohádkové kostýmy živě na Barrandově

Kostýmní Fundus Barrandov Studia během letošního podzimu naváže na úspěšný prázdninový cyklus komentovaných prohlídek pro veřejnost. Od listopadu 2011 bude každá první sobota v měsíci patřit kostýmům z nejznámějších českých filmů a pohádek.

Dne 5. listopadu odstartuje cyklus pravidelných měsíčních komentovaných prohlídek, které návštěvníkům všech kategorií odhalí tajemství originálních kostýmů z pohádek jako Byl jednou jeden král, Princ a Večernice, Šíleně smutná princezna...

Aktuálně uvidíte kostýmy ze snímku Alois Nebel nebo z kultovní Dívky na koštěti. Vystavená bude i početná kolekce dochovaných originálů ze seriálu Cirkus Humberto. Ve spolupráci s firmou Fotolab je nově připravena fotokostymérna. Rodiče s dětmi mohou zvolit dětský prohlídkový okruh plný her, s programem zaměřeným na pohádky. 
 
Prohlídky začínají: v 10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00 a 15:00 hod. Rezervace prohlídky není nutná, ale pokud se chcete vyhnout čekání, napište na email. Nezapomeňte uvést počet osob a čas. Prohlídky se budou v budoucnu konat pravidelně, každou první sobotu v měsíci.