Právě se nacházíte:

Pozvánka na divadelní hru MASKA!

Hra Maska se přesouvá na další jeviště! 3. dubna 2011 ji bude možno vidět v 19.30 v pražském Rock Café (Národní 20, Praha 110 00).

Anotace hry
„Když jsem tě poprvé uviděl, cítil jsem, jak uvnitř mého těla nějaké hladové zvíře nasucho polklo…“
Dva muži a jedna žena, společná minulost, společný byznys.
Problém.
Krize.
SWOT analýza.
Bůh je daleko, Dagmara blízko.
To zvíře, které je uvnitř, je nejblíže. Tanec na hraně egoismu a spolupráce. Chaotický úprk po trati „civilizace – šaman – příroda“ a zpět – chtěli by tedy. Zase zpátky, do pelíšků, všemu porozumět, najít k tomu klíč. Ten klíč. Zatím tu sedí a pijí meltu. Kačenka, srnci a maska jsou tam s nimi.

Hrají: Bára Milotová, Tomáš Sýkora, Lubomír Stárek
Scénář a režie: Pavel Strašák
Dramaturgie: Marek Vráblík                                                                                                                                                                                                                             Hudba: Tomáš Šenkyřík

Hra pro tři herce. Dva muži a jedna žena, v tom nejlepším produktivním věku. Tři společníci v cestovní agentuře. Manažeři ve vlastním podniku. Jejich byznys je však v krizi. Vlajková loď jejich nabídky - cesta k africkému šamanovi, kde klient zažívá kontakt s vlastním nitrem, se hroutí. Šaman pije, je nespolehlivý, nedodržuje smlouvy. Tržní vztah se podepsal na jeho schopnostech a charakteru. Problém se šamanem je ovšem až druhotný, v popředí hry jsou vztahové siločáry v křehkém trojúhelníku, kde každý, pod tlakem krize, prosazuje své vlastní vidění světa a pohybuje se tak na hraně egoismu a spolupráce. Manažeři usilující o zpeněžení duchovní obrody sklízí své hořké plody. Nejdříve jde o záchranu firmy, pak o vlastní seberealizaci, nakonec už jen o záchranu holého života. A o lásku ženy, o tu půjde taky. Je to dynamické a tragikomické. Ona bilanční schůze, která se v reálném čase děje před divákem nepostrádá humor, trapnost i situace, ve kterých si aktéři sahají na dno, někam do nitra, kde se pod maskou asertivity nejspíš choulí zraněné a vyplašené zvíře.

www.odjinud.info