Pronájem tanečních sálů a reprezentativních prostor

Společnost Copa byla založena v roce 1996 švýcarským podnikatelem panem Sebastianem Pawlowskim, který v Praze žije od roku 1993. Sebastian Pawlowski se narodil v Mnichově jako švýcarský občan. Do 14 let ho vychovával dědeček, přední německý architekt. Od 14 let žil s rodiči v Paříži, studoval na prestižních vysokých školách v Německu a ve Švýcarsku.

Společnost Copa byla založena v roce 1996 švýcarským podnikatelem panem Sebastianem Pawlowskim, který v Praze žije od roku 1993. Sebastian Pawlowski se narodil v Mnichově jako švýcarský občan. Do 14 let ho vychovával dědeček, přední německý architekt. Od 14 let žil s rodiči v Paříži, studoval na prestižních vysokých školách v Německu a ve Švýcarsku. V roce 1989, po dokončení ekonomické školy, pracoval v jedné švýcarské bance. V roce 1989 měl možnost poprvé procestovat země východní Evropy a Praha se pro něho stala tím nejkrásnějším městem, které existuje. Proto velmi přivítal pracovní nabídku a přestěhoval se do České republiky. V roce 1996 založil svoji první firmu - Copu.

Copa se dnes právem může považovat za specialisty v oblasti investičních projektů, developmentu, kompletních rekonstrukcí a správy historických budov v centru Prahy.

Společnost Copa se zabývá realizací investičních projektů a rekonstrukcemi historických budov. Tyto objekty jsou často chráněny zákonem a musí být restaurovány do historicky původního stavu. Nicméně to neznamená, že by jejich dnešní nájemníci byli nuceni žít bez komfortu a moderního vybavení. S využitím lidské kreativity se dá vždy dosáhnout jedinečné kombinace „dávného a nového“.

Důkazem profesionality a maximálního pracovního nasazení jsou například již zrealizované projekty- Slovanský dům, Kaunický palác, Hergetova cihelna, Neubergovský palác a mnoho dalších.

http://copa.tyden.cz