Debatou v ČT vyvrcholí kampaň kandidátů na prezidenta

Prezidentské kandidáty Miloše Zemana (SPOZ) a Karla Schwarzenberga (TOP 09) dnes čeká závěrečný střet před očima veřejnosti. Česká televize večer v přímém přenosu odvysílá poslední duel před druhým kolem voleb, z něhož jeden z nich vyjde jako vítěz. Nahradí Václava Klause po jeho březnovém odchodu z Hradu. Debatou ve veřejnoprávním médiu vyvrcholí intenzivní předvolební kampaň. Lidé půjdou k urnám už v pátek a v sobotu. 

Prezidentské kandidáty Miloše Zemana (SPOZ) a Karla Schwarzenberga (TOP 09) dnes čeká závěrečný střet před očima veřejnosti. Česká televize večer v přímém přenosu odvysílá poslední duel před druhým kolem voleb, z něhož jeden z nich vyjde jako vítěz. Nahradí Václava Klause po jeho březnovém odchodu z Hradu. 

Debatou ve veřejnoprávním médiu vyvrcholí intenzivní předvolební kampaň. Lidé půjdou k urnám už v pátek a v sobotu. 
    
Oba rivalové večer přijedou do Divadla Hybernia v Praze. Diváci je v České televizi uvidí debatovat o různých tématech podruhé za poslední dva týdny. Už měli možnost je slyšet nebo vidět dvakrát v Českém rozhlasu - Radiožurnálu, dále na FTV Prima, Nově a na serveru iDnes. 
 
zdroj: ČTK