Alice Bendová přiznala závislost a Aneta Vignerová zase nového chlapa

Během představení nové podzimní kolekce obuvi CCC se v příjemné kavárně na Letné sešli známé osobnosti, aby si užili nejen krásného babího léta, ale také se rozpovídali o tom, jak to mají s novými vztahy a láskou k nákupům, především pak samozřejmě k botám.  

Na akci dorazila i modelka Aneta Vignerová, která nedávno přiznala snad již definitivní rozchod se žárlivým fotbalistou Michalem Zemanem. Dlouho sama ale nezůstala, protože na akci přišla ruku v ruce s novým milencem Filipem, o kterém ale moc neprozradila. „Z dřívějška jsem se již poučila a o svém soukromí nechci moc mluvit. Vztahům to určitě neprospívá, když se příliš propírají v médiích. Cítím se ale teď opravdu skvěle,“ prozradila očividně čerstvě zamilovaná Aneta. Co se týká módy, tak teď nejvíce řeší nákup nového botníku, kam by mohla dát všechny své boty, protože díky stěhování musí řešit problémy s prostorem.

Stěhování je aktuální i pro blonďatou herečku ze seriálů Vinaři či Ulice Johanu Freywaldovou. Ta se nyní přestěhovala, a stejně jako Aneta Vignerová, řeší problém s prostorem, kam uskladnit všechno své oblíbené oblečení a obuv. Na akci dorazil také zpěvák Ondřej Ruml, a jak to u něj bývá zvykem, byl opět sám. Svou exotickou manželku Doris nechal doma. Vice než nákup bot, ale nyní Ondřeje zatěžuje příprava aktuální desky. „Většinu času teď trávím finišováním své nové desky, která vyjde v říjnu. Celou desku jsem pojmul tak, že je úplně bez nástrojů a bude se jmenovat jednoduše: Na hubu,“ řekl sympatický dlouhán, který se proslavil účinkováním v pořadu X faktor.

Nenalíčená Jana Stryková

Oblíbená představitelka sestřičky Kateřiny ze seriálu Ordinace v růžové zahradě ukázala, že se přirozenosti nebojí, protože dorazila bez make-upu v náručí se svým synem Jáchymem, který je pravnukem Waldemara Matušky. I nenalíčená ale vypadala velmi mladistvě.

Na party CCC přišla i sexy Alice Bendová. Ta se z aktuální kolekce zamilovala do růžových šněrovacích bot. Ty si vybrala pro svojí šestiletou dceru Aničku, která šla letos poprvé do první třídy. A už se v ní začíná projevovat vášeň pro módu a boty. A protože jsme Alici potkali na večírku představující novou podzimní kolekci bot, tak se rozpovídala i o svém vztahu k botám: „Z aktuální řady CCC se mi moc líbí kožené Chelsie Boots z kolekce Lasocki, které jsem si velmi oblíbila, protože se dají nosit jak k sukni, tak ke kalhotám. Moc se mi líbí i kožené šněrovací boty.“

Tak asi jako mnoho žen má i Alice trochu závislost na botách. „Asi nejvíce si potrpím na žabky a kozačky, kterých mám opravdu hodně. Především při výběru kozaček jsem opravdu náročná a záleží mi na kvalitě,“ říká Alice Bendová. Co se týká počtu bot, tak to raději nezkoušela ani počítat. „Miluji všechny boty od tenisek, žabek, kozaček i polobotek. Často mám problém boty vyhodit, takže jsem nedávno zjistila, že mám doma i 12 let staré páry bot,“ říká s úsměvem sympatická herečka.