Aloe Vera od LR nebo od NWA ?

Na internetu se dnes můžete dočíst, jak přecházejí lidé od LR a jdou k NWA. Procházel jsem články co se o těchto firmách píše a pokud opravdu NWA má produkty, které jsou prakticky totožné, pokud firma NWA postavila v Německu fabriku přímo vedle LR, používají stejné suroviny, bude rozhodovat cena.

A zde je kámen úrazu. Obchodníci LR musí mít určitá pravidla, prodej přes internet není možný a NWA nechává volnou působnost.

Citujeme z  webu: 
 
Před startem se internetem šířily otázky, co Helmut Spikker připravuje. Po 1. květnu 2010 bylo vše odhaleno. Helmut Spikker založil nový MLM systém tak, jako v roce 1985 společnost LR Cosmetic. Základní předpoklady úspěchu LR použil i tady, a naopak nedostatky, které hodně MLM firem brzdí, odstranil.
 
Nová společnost nese název Network World Alliance – NWA.
 
NWA je označení pro sdružení světových značek, které budou prostřednictvím dokonalého MLM systému distribuovat svoje portfolio produktů. Základním pilířem, kterému se v převážné části věnujeme, je ta část, kterou někteří velmi dobře znají pod jinou značkou - Blue Nature.
 
Helmut Spikker investoval v první vlně více jak 20 mil. EUR (500 000 000,- Kč) v německém městě Ahlen (Vestfálsko) do fabriky na výrobu produktů BLUE NATURE. Fabrika spustila výrobu 1. 5. 2010 na začátku se 100 zaměstnanci s tím, že ve středním horizontu bude výroba rozšířená o dalších 150 zaměstnanců. Pod BLUE NATURE rozumíme produkty, které jsme na světovém trhu poznali. S tím rozdílem, že každý jeden BLUE NATURE produkt je proti konkurenci levnější o 30–50 %!
 
Celý článek na oficiálních stránkách http://www.nwa-cosmetic.cz/clanky/o-nwa-helmut-spikker