CENTRAL PARK PRAHA: DEN A VEČER OTEVŘENÝCH DVEŘÍ S PŘEHLÍDKOU LUXUSNÍCH VOZŮ

Čtvrteční odpoledne a večer bude Central Park Praha na pražském Žižkově patřit nejen zájemcům o bydlení, ale i obdivovatelům luxusních vozů. V rámci dne otevřených dveří unikátního projektu Central Park Praha čeká na návštěvníky bonus nejen v podobě slevy až milion korun z ceny bytu, ale také prezentace luxusních automobilů Jaguar, Lamborghini a dalších.

Den a netradičně i večer otevřených dveří se koná ve čtvrtek 6. října od 14 až do pozdních 22 hodin v areálu Central Parku Praha. „Otevřením projektu pro veřejnost do pozdních večerních hodin vycházíme vstříc všem, kterým práce nedovolí přijít na prohlídku v průběhu dne,“ vysvětluje Radomír Němeček, generální ředitel společnosti CP Praha. „Pro vážné zájemce, kteří si tento den zarezervují byt, máme připravenu lákavou slevu až 1.000.000 Kč a další sklep k bytu zdarma. Navíc jsme se rozhodli návštěvníkům prohlídku zpříjemnit další lahůdkou. Kromě našeho projektu mohou obdivovat i špičkové moderní luxusní vozy, ale i klasické roadstery ze španělské manufaktury Hurtan,“ doplňuje Němeček. Nebude chybět Lamborghini Gallardo Spyder Cabrio, Jaguar XK Cabrio, Jeep Grand Cherokee Overland nebo Infiniti QX 56 AWD či neobvyklé Hurtan Grand Albaycin a Hurtan Albaycin.

Zájemcům o nové bydlení Den otevřených dveří dává jedinečnou příležitost navštívit moderní rezidenční projekt, který vyrostl na pražském Žižkově. Central Park Praha představuje kvalitní bydlení za dostupné ceny v atraktivní čtvrti nedaleko centra města. Ke komfortnímu bydlení přispívá nabídka služeb i soukromý vnitřní park s jezírky, vzrostlými stromy i speciální terasou určenou ke grilování s přáteli. Projekt nabízí celkem 547 bytových jednotek v nejrůznějších variantách dispozic i velikostí. Od bytů 1+kk o velikosti 32 m2, přes prostorné pětipokojové rezidence o rozloze 180 m², až po rozlehlé penthousy v nejvyšších patrech. Nechybí ani netradiční terasové domy spojující bydlení v centru metropole s výhodami rodinného domu obklopeného zelení.