Právě se nacházíte:

Čtyřlístek v Edenu

První březnový víkend si děti i dospělí mohli poprvé prohlédnout interaktivní výstavu Přijede k nám Čtyřlístek. Tato výstava probíhá od 3. do 18.března 2012 v pražském Nákupním centru Eden a potěší nejenom děti, ale také dospělé.

Zejména mladší návštěvníci na výstavě ocení možnost potkat se s oblíbenými komiksovými hrdiny v nadživotních velikostech a podívat se do jejich tematicky uspořádaných studií – Myšpulínovy laboratoře a Fifinčina jahodového baru v prvním patře, Pinďova strašidelného hradu a Bobíkovy posilovny ve druhém patře.

Pro starší bude na panelech připravena historie postaviček z Třeskoprsk, která bude rozmístěna po celém centru Eden.

Ve dvou březnových víkendech 3. a 4. a 17. a 18. ožijí komiksoví hrdinové a s návštěvníky se rádi vyfotí.

Historicky první číslo populárního kresleného komiksu vyšlo již před více než čtyřiceti lety. I přesto ale neztrácí nic ze svého kouzla. Čtou jej malé děti, ale vzpomínají na něj i ti dříve narození. Čtyřlístek je zkrátka stále v kurzu. Jeho čtyři kreslení hrdinové jsou známí v každé české rodině, objevili se na poštovních známkách a letos vystoupí na stříbrné plátno.

Výstava Přijede k nám Čtyřlístek se koná od 3. do 18. března 2012 ve všech patrech Nákupního centra Eden, Vršovická 1527/68, Praha 10. Vstup zdarma.

zdroj: ČTK