Jak zvýšit SEO a vyčnívat nad konkurencí

Položme si jednoduchou otázku: Co má větší váhu? Když nás doporučí jeden člověk, nebo když těch lidí bude přes 60 ? Věřím, že většina z Vás řekne, že určitě ten větší počet.  

A stejně tak to vidí i vyhledávače Google a jiné. V okamžiku, kdy na Vaší stránku začne odkazovat velké množství seriózních webových portálů a online médií, SEO Vašich stránek se výrazně zvýší a vyhledávače začnou Váš web posouvat směrem na přední pozice. Nestane se to samozřejmě najednou. Na rozdíl od placených reklam a reklamních bannerů mají články vyšší váhu a hlavně jsou zpravidla již trvale umístěné na internetu. Drahá kampaň, kterou si zaplatíte, jednou skončí a od tohoto okamžiku, jako byste nebyli. Články a videa pro Vás pracují stále...

Zeptali jsme se ředitele společnosti Falcon Media Broadcast, proč se stali členem mediální skupiny Media MC ?

,,Víme, že umíme pro klienta vyrobit kvalitní reklamní videa, ale chtěli jsme se službami jít dál. Pomoct dostat tento obsah i k jejich zákazníkům za dostupné ceny. Proto jsme se spojili s dalšími partnery a založili mediální skupinu, která je schopná splnit zákazníkovi jeho potřeby od začátku až do konce. Na rozdíl od agentur vše sami vyrábíme a nic nepřeprodáváme. Proto jsme schopni rychle reagovat a držet dobré ceny. Co si domluvíme, to platí, nejsme na nikom závislí.

Právě ve vzájemné spolupráci této skupiny je velká síla. Najednou máte k dispozici reklamní kreativce, filmové a televizní zázemí včetně televizního studia, fotografy, grafiky, animátory, redaktory, programátory, webové kodéry, specialisty na SEO, nové webové stránky, eshopy, unikátní propracovaný redakční systém, modelky, hostesky a další. Pro milovníky klasické inzerce máme k dispozici tištěné médium Pražský Zpravodaj pokrývající Prahu a Středočeský kraj. Jsme tak schopni propojit klasický web s tištěnými články a reklamou v novinách."

Skupina přímo ovládá přes 100 webových portálů, z toho 63 online deníků s celorepublikovou působností a noviny. Připravuje se spolupráce s dalšími médii, včetně rádia, velkoplošných obrazovek a podobně.