Let´s Dance 2011 už pomalu otevírá své brány (CT:4F1A)

Milé tanečnice a tanečníci,přijďte roztančit i vy historické centrum Prahy - začínáme ve čtvrtek 28. 7. 2011.Na taneční semináře vás zve pět mezinárodních tanečních hvězd:

Nour (Egypt / Rusko), Yasser al Swery (Sýrie), Wael Mansour (Egypt / Itálie), Amparo Núnez (Chile) a Prahu do svého evropského turné zařadil i tanečník bollywoodských filmů Sunny Singh (Indie).
Tančit mohou začátečníci i pokročilí, taneční styl si jistě najde každý. Pod vedením špičkových českých lektorů si zatančíte flamenco, sambu, reggae, bollywood, orientální tanec, flirt dance, zumbu a další styly. Zacvičit a protáhnout tělo si můžete na lekcích pilates, hathajógy a stranou nezůstanou ani senioři a děti. Kdo má chuť protančit celý festival - určitě ocení festivalovou kartu, se kterou může tančit bez omezení.

Bohatý doprovodný program zahajuje čtvrteční vernisáž fotografií s názvem "Tváře Orientu", milovníci soutěží mohou v pátek "fandit" orientálním tanečnicím z pěti zemí Evropy a v neděli vybírat nejlepší skupinu ve flirt dance. Sobotní odpoledne je věnováno programu pro celou rodinu - Otevřené taneční scéně, která se bude konat v nádherné zahradě Slovanského domu v ulici Na Příkopě. Program vyvrcholí v divadle ABC exklusivní mezinárodní taneční show Gala Oriental.

Stylově proběhne i závěr festivalu - Zumba párty za účasti hvězd a zahraničních hostů festivalu začíná v neděli 31. 7. v 18:00 v Centru Tance na Václavském náměstí 36.

Vstupenky na doprovodné akce zakoupíte v síti Ticketpro a ve všech recepcích Centra Tance.

Více o seminářích, hostech a tanečních hvězdách 6. ročníku Let´s Dance Prague International Festivalu (28. 7. - 31. 7.2011) najdete na http://www.letsdance.cz.
Přidejte se k nám - těšíme se na vás!