Národní Pokladnici se daří, má již 100.000 zákazníků

Národní Pokladnice, přední distributor pamětních mincí a medailí na českém trhu, potvrzuje, že patří mezi specialisty ve svém oboru. V uplynulých dnech přivítala zákazníka s pořadovým číslem 100 000. Stala se jím paní Jaroslava Lustigová. Národní Pokladnice ji odměnila jednokilogramovou medailí T. G. Masaryka z ryzího stříbra v hodnotě 69 900 Kč v průběhu osobního setkání v sídle společnosti v Praze.  

„Nesmírně nás těší zájem o naše pamětní mince a medaile. Toto krásné kulaté číslo dokazuje, že Češi jsou skutečně národ sběratelů a že je o naše produkty zájem,“ uvádí Libor Veselý, ředitel Národní Pokladnice.

Paní Lustigová neskrývala překvapení. „Doteď tomu nemohu uvěřit. Masaryk mne velmi potěšil, protože mne již od mládí zajímají osobnosti české historie,“ uvedla dojatá zákaznice.
 
Národní Pokladnice jednoznačně dostává svému jménu. „Snažíme se přiblížit českým zákazníkům to nejlepší, co trh s pamětními mincemi a medailemi přináší. Ať už jsou to naše vlastní či mezinárodní emise nebo výstavy takových světových skvostů, jako je 100 kg zlatá mince Maple Leaf či Double Eagle z roku 1933, nejdražší zlatá mince historie. Mám upřímnou radost, že se nám to daří,“ uzavírá Libor Veselý.
 
Více informací naleznete na: www.narodnipokladnice.cz; www.samlerhuset.com.