Největší událost pro Java vývojáře u nás – JavaDays 2016

Počítačová škola Gopas přichází se zbrusu novým projektem speciálně určeným pro Java vývojáře – konferencí JavaDays 2016. Bude dvoudenní a proběhne ve dnech 14. a 15. listopadu 2016 v prostorách multikina Premiere Cinemas v Praze Hostivaři.   

Konference JavaDays je určena pro Java vývojáře a programátory, ale také pro ty, kteří se o Java platformu zajímají. Účastníci získají ucelený přehled o nejnovějším dění v Java světě – čeká na ně 18 zajímavých přednášek o Javě a další aktivity, které budou souběžně probíhat po celé 2 dny ve dvou sálech. Připravený bude také Line-up plný nejznámějších spíkrů z Java komunity. Velkým přínosem pro účastníky konference je příležitost setkat se s vývojářskou špičkou, se kterou mohou v rámci „Ask the expert“ sekce konzultovat aktuální problémy.

„Jako největší poskytovatel IT vzdělávání v Česku jsme reagovali na poptávku vývojářů a programátorů v jazyce Java a rozhodli se pro ně uspořádat specializovanou konferenci,“ říká Jan Dvořák, ředitel počítačové školy Gopas. „Věříme, že u odborné veřejnosti brzy získá stejně dobrý ohlas jako naše již tradiční konference, kterými jsou TechEd-DevCon a HackerFest.“

Aktuální informace o JavaDays 2016 a jejich programu jsou na adrese www.javadays.cz, kde se zájemci mohou také na konferenci přihlásit. Gold partnerem konference je společnost JetBrains, exkluzivním mediálním partnerem je společnost Averia Ltd. a mediálním partnerem je vydavatelství IDG.