Nový informační systém od začátku nového roku 2013?

Zvažujete ve firmě pořízení nového informačního systému? Rádi byste zvládli přechod ideálně od nového roku, ale bojíte se, že to nelze stihnout? 

Přesvědčíme Vás o opaku. Liberecká společnost KTK SOFTWARE s.r.o. je schopna uspokojit požadavky malých, středních i větších firem z různých oborů ve velmi krátkém časovém období, tzn. ještě do konce roku. 

Zajistíme potřeby nově vznikajících společností, které potřebují pokrýt zpočátku především ekonomické agendy s našimi balíčky určenými pro menší, nově vznikající společnosti. Dodáváme však i komplexní ERP systém do již fungujících podniků a to především z důvodu, že jejich stávající, většinou „krabicové řešení“ pro ně představují brzdu v dalším rozvoji a posilování konkurenceschopnosti. 
 
Informační systém KTKw představuje komplexní řešení pro oblasti obchodu, výroby i služeb. Nabízí oborová řešení jako čárové kódy nebo podpora práce s rozměrovým materiálem. Přináší výrazné zefektivnění rozhodujících procesů v průběhu celého obchodního a výrobního řetězce od fáze evidence poptávky, zpracování nabídky přes zajištění materiálu, plánování výrobyTPVvýrobu až po prodej a fakturaciservis, zpracování ekonomických agendCRM – řízení vztahů se zákazníky a odpovídající reporting, manažerské informace a možnosti využití dalších technologií jako je např. čárový kód
 
Máte-li zájem posunout Vaši firmu dále, získat více času na základě využívání jednoduchého, přehledného a provázaného informačního systému, získat potřebné a aktuální informace nutné ke správnému řízení Vaší společnosti, neváhejte se na násobrátit.
 
Naši proškolení zaměstnanci Vám rádi představí informační systém KTKw a pomohou Vám s jeho rychlým zavedením do rutinního provozu.
 
Jaké to pro Vás bude mít výhody?
 
Získáte propracovaný informační systém místního dodavatele, který má dlouholetou praxi a zkušenosti v oboru IT a působí na území celé České republiky.
Informační systém pořídíte s nižšími náklady. Do konce roku 2012 poskytujeme výrazné slevy z ceny licencí informačního systému KTKw. Dále neúčtujeme novým zákazníkům z libereckého kraje cestovné. 
Náklady na pořízení IS si můžete zahrnout do nákladů společnosti a snížit si tak daňový základ.
 
Přesvědčte se sami a ověřte si funkčnost informačního systému KTK s vánoční slevou.
 
Více informací o naší společnosti naleznete na adrese www.ktksoftware.cz