Nový informační systém od začátku nového roku 2013?

7. 12 2012 | Zvažujete ve firmě pořízení nového informačního systému? Rádi byste zvládli přechod ideálně od nového roku, ale bojíte se, že to nelze stihnout? 

Přesvědčíme Vás o opaku. Liberecká společnost KTK SOFTWARE s.r.o. je schopna uspokojit požadavky malých, středních i větších firem z různých oborů ve velmi krátkém časovém období, tzn. ještě do konce roku. 

Zajistíme potřeby nově vznikajících společností, které potřebují pokrýt zpočátku především ekonomické agendy s našimi balíčky určenými pro menší, nově vznikající společnosti. Dodáváme však i komplexní ERP systém do již fungujících podniků a to především z důvodu, že jejich stávající, většinou „krabicové řešení“ pro ně představují brzdu v dalším rozvoji a posilování konkurenceschopnosti. 
 
Informační systém KTKw představuje komplexní řešení pro oblasti obchodu, výroby i služeb. Nabízí oborová řešení jako čárové kódy nebo podpora práce s rozměrovým materiálem. Přináší výrazné zefektivnění rozhodujících procesů v průběhu celého obchodního a výrobního řetězce od fáze evidence poptávky, zpracování nabídky přes zajištění materiálu, plánování výrobyTPVvýrobu až po prodej a fakturaciservis, zpracování ekonomických agendCRM – řízení vztahů se zákazníky a odpovídající reporting, manažerské informace a možnosti využití dalších technologií jako je např. čárový kód
 
Máte-li zájem posunout Vaši firmu dále, získat více času na základě využívání jednoduchého, přehledného a provázaného informačního systému, získat potřebné a aktuální informace nutné ke správnému řízení Vaší společnosti, neváhejte se na násobrátit.
 
Naši proškolení zaměstnanci Vám rádi představí informační systém KTKw a pomohou Vám s jeho rychlým zavedením do rutinního provozu.
 
Jaké to pro Vás bude mít výhody?
 
Získáte propracovaný informační systém místního dodavatele, který má dlouholetou praxi a zkušenosti v oboru IT a působí na území celé České republiky.
Informační systém pořídíte s nižšími náklady. Do konce roku 2012 poskytujeme výrazné slevy z ceny licencí informačního systému KTKw. Dále neúčtujeme novým zákazníkům z libereckého kraje cestovné. 
Náklady na pořízení IS si můžete zahrnout do nákladů společnosti a snížit si tak daňový základ.
 
Přesvědčte se sami a ověřte si funkčnost informačního systému KTK s vánoční slevou.
 
Více informací o naší společnosti naleznete na adrese www.ktksoftware.cz
 
.

Speciály

Námi vytvořené webové stránky a eshopy... Váš partner BusinessMC

Námi vytvořené webové stránky a eshopy... Váš partner BusinessMC

Námi vytvořené webové stránky a eshopy... Váš partner BusinessMC

Námi vytvořené webové stránky a eshopy... Grand Auto a Moto