Otevřená degustace ikony evropského vinařství – Miguel Torres

Společnost Global Wines zve všechny milovníky dobrého vína na otevřenou degustaci evropské vinařské ikony, kterou je španělské vinařství Miguel Torres.  

Vinařství Miguel Torres se řadí mezi nejstarší vinařství světa. Bylo založeno v roce 1870 a nyní již pátá generace řídí jeho chod. Závazek k půdě, lidem a vášni pro šíření vinařské kultury byl a stále je hlavní hodnotou vinařství. Nyní jsou vína k dostání také v České republice pod distribucí Global Wines, která pořádá ve čtvrtek 14. července 2016 od 16:00 do 19:30 v Karlíně ochutnávku vybraných vín právě z tohoto vinařství.

„Degustace nabídne výběr vyhlášených vín z vinařství Miguel Torres, které bylo vyhodnoceno jako nejlepší vinařství Evropy minulého roku. Miguel Torres je rodinnou vinařskou společností, která již po pět generací vyrábí výjimečná vína, a to ve třech vinařských oblastech - Španělsko, Chile a Kalifornie. Vinařství je zároveň také členem prestižního uskupení Primum Familiae Vini, stejně jako další vyhlášená vinařství Antinori, Domaines Barons Rothschild-Lafite a další,“ říká Filip Jantač z Global Wines, která degustaci pořádá.

Přijďte se pobavit o víně, vaše dotazy budou připraveni zodpovědět sommeliéři společnosti Global Wines.

Na ochutnávku není nutná registrace, můžete přijít kdykoli v uvedeném čase. Cena vstupného na degustaci je 200 Kč. Hodnota vstupného bude odečtena z nákupu provedeného přímo na akci.

Adresa degustace: Global Wines Shop Karlín, Sokolovská 100/94.