Pomaturitní studium angličtiny přitahuje víc a víc studentů

Pomaturitní studium angličtiny je mezi čerstvými absolventy středních škol oblíbenější než kdy dříve. „Studenti mají tento typ studia v oblibě především proto, že se vedle zdokonalení v jazyce mohou rozhodnout, zda a kde studovat dál a přitom neztrácejí výhody, které plynou ze statutu studenta,“ potvrzuje paní Jitka Jechumtálová, ředitelka London Institute Praha.

 

Pomaturitní studium angličtiny v London Institute se drží osvědčeného hesla „škola hrou“. V jedné třídě je maximálně 11 studentů, kteří se společně učí v hlavních jazykových dovednostech – gramatice, poslechu, psaní a konverzaci. Zkušení lektoři vedou výuku tak, aby byla zábavná, stejně jako praktická a každý student tak získal odvahu a nebál se jazyk aktivně a efektivně použít.
 
Možnost získání cambridgeského certifikátu
„Studenti u nás mohou studium zakončit jednou z cambridgeských zkoušek, což hojně využívají. Certifikátem z Cambrigde se totiž v budoucnu mohou prezentovat jak při přijímacích zkouškách na vysokou školu, tak u potenciálních zaměstnavatelů po celém světě,“ vysvětluje Jitka Jechumtálová. V London Institute jde o široké spektrum zkoušek dle úrovně – PET, FCE či CAE.
 
Týdenní kurz v Londýně zdarma
Díky svým britským kořenům nabízí London Institute jako jediná jazyková škola týdenní jazykový kurz na sesterské škole v Londýně pro všechny studenty pomaturitního studia zdarma. Studenti tak mají možnost získat jazykové znalosti formou zážitku, zvyšuje se jejich motivace i zlepšení v angličtině.
 
Angličtina se vyplatí
Investice do znalosti angličtiny je to nejlepší, co mohou studenti hned po maturitě udělat. „Angličtinu dnes využijete ve všech oblastech života. Ať už se studenti rozhodnou pokračovat v jakémkoliv studiu na vysoké škole, či budou chtít jít do zaměstnání. A samozřejmě ve volném čase je radost přečíst si knihu v originále, či se v kině nerozptylovat titulky. Angličtina je dneska zkrátka nezbytností,“ uzavírá Jitka Jechutmálová z London Institute Praha.