Přehled akcí v NoD na příští týden

Přehled akcí v NoD na příští týden (6. 6. - 12. 6. 2011)

7. června od 20 hodin
*Spitfire Company: Nedotknutelní*
teatro NoD
Taneční inscenace se skvělou Miřenkou Čechovou pojednávající o cestě do hlubin podvědomí tří postav, Filipa, Miriam a Josefiny, kteří touží být spolu. Dále hrají: M.Vacovská a R. Janč. Režie: P. Boháč. Scénář: Jiří Jarkowský.

8. června od 10 hodin do 15 hodin
*Seminář o veřejné prospěšnosti*
v rámci projektu "Hlas NoDu"
Seminář s tématem veřejné prospěšnosti se zaměří na aktuální problematiku zákona o veřejně prospěšných organizacích a novelizace občanského zákoníku, ale i na základní témata terminologie a filosofie veřejné, vzájemné a obecné prospěšnosti a témat souvisejících.

9. června od 19:30 hodin
*KRUH: NL Architects (Amsterdam)
Kamiel Klaasse, Mashup/ Míchanice*
v rámci projektu "Hlas NoDu"
Přednáška se pokusí propojit architekturu a urbanismus s konceptem mashup, pojmem známým z hudební a internetové oblasti a označujícím míchání dvou hudebních skladeb či kompiláty internetových stránek. Kamiel Klaasse během večera představí na pozadí míchanic práci významné nizozemské architektonické kanceláře NL Architects a přiblíží i oceněný návrh ze soutěže na Černou louku v Ostravě z roku 2010.

10. června od 19.30 hodin
*Brécy: křest CD Ethnopopmix*
NoLab
Ženská vokální skupina Brécy pokřtí své dlouho očekávané CD Ethnopopmix.
Jak název napovídá, uslyšíme a cappella verze písní z oblasti world-music, pop-music a jazzu, ale i originální skladby, psané přímo pro Brécy. Hosté: doprovodná kapela ve složení Mirek Lacko (p), Tonda Šturma (b), Honza Horváth (d) - a dalšími se nechte překvapit.

Více na http://nod.roxy.cz/
Předprodej přes síť Ticketportal http://www.ticketportal.cz
Rezervace na rezervace@roxy.cz*