Projekt Stavíme Vaše sny od firmy BusinessMC pomáhá začínajícím firmám a neziskovým organizacím

Cílem projektu je v každém městě, ve kterém působíme, pomoci firmám podnikat na internetu a ukázat jim, že s pomocí kvalitního webu nebo eshopu a PR podporou na našich deníkách mohou získat více zákazníků a nových obchodních příležitostí. Pomúžeme těm, kteří o tuto pomoc stojí, na internetu více prorazit. 

 
Nyní můžete získat web nebo eshop v hodnotě desítek tisíc za zlomek ceny, konkrétně na vše z PUBLICMC a SHOPMC je poskytnuta dle záměru.
 
1. neziskové organizace mohou získat web i eshop zcela zdarma, platí pouze hosting.

2. občanská sdružení a spolky, sportovní kluby, školy a zájmové kroužky za 20% původní ceny (80% sleva), + hosting.

3. jakákoliv firma podnikající méně než 1 rok zaplatí za web 50% z ceny + hosting.
 
 
Měsíční hosting je od 99,- Kč /měs. za web, 199,- Kč za eshop a žádné další poplatky. Ušetříte tak desítky tisíc a pokud budete mít zájem, můžete tyto peníze investovat do podpory prodeje nebo kam budete chtít.
 
Elektronický obchod (eshop) SHOPMC nebo internetová prezentační stránka PUBLICMC je nasazena na Vámi zvolenou doménu během 1 dne.
 
 
Je na Vás, zda si vyberete eshop nebo prezentaci. SHOPMC je výborný nástroj k obchodování na internetu a Vy můžete mít do 24hodin svůj vlastní eshop na Vaší doméně.
 
Tento projekt je na doméně www.StavimeVaseSny.cz a pokud máte zájem a patříte do jedné ze 3 skupin, napište nám na obchod@businessmc.cz , nebo z dotazníku na webech PUBLICMC a SHOPMC .