Ulož.to podporuje nové CD Ready Kirken, na serveru bude zdarma ke stažení

Nové album Ready Kirken s názvem BOX vyšlo 7. května, už od minulého týdne je ale volně ke stažení na portálu Ulož.to. Server je se společností Popron Music spoluvydavatelem alba, a proto s kapelou Ready Kirken nabídl fanouškům možnost jednoduchého stažení. Zájemci o klasické CD si ho mohou také objednat v eshopu www.megadarky.cz. 

Album BOX je ode dneška k dispozici Ulož.to (najdete ho na www.uloz.to/soubory/readykirken/box/). Deska je ve formátu mp3. Vyznavači konceptu DIY (Do It Yourself) si mohou album stáhnout, vypálit,  vytisknout si k němu i oficiální booklet a vytvořit si tak CD vlastnoručně. Pro fajnšmekry je navíc určen i bezztrátový FLAC formát. 

„Dlouhodobě podporujeme vybrané české kapely, další spolupráci s tak oblíbenou kapelou, jako je Ready Kirken, jsme si nemohli nechat ujít. Chceme se tomu věnovat i do budoucna, Ulož.to je ideální platforma, která neomezuje uživatele a motivuje je k DYI konceptu. A tímhle směrem se podle nás bude ubírat i budoucnost vydávání hudby,“ okomentoval spolupráci s kapelou spolumajitel serveru Ulož.to Jan Karabina.
 
Kromě elektronické formy na Ulož.to vychází CD také klasicky u společnosti Popron Music, takže ho bude možné zakoupit i v kamenných obchodech. „Fanoušci po nás po minulém CD, které bylo vydané jen elektronicky, chtěli i klasické nosiče, takže teď si můžou vybrat,“ vysvětlil kytarista skupiny Zdeněk Ceral.