Právě se nacházíte:

Zlatý ples na Žofíně

Také letos bude patřit k vrcholům pražské plesové sezony Reprezentační ples Prahy 1, který se bude konat 30. března od 19 hodin v Paláci Žofín. Pro hosty bude nachystán velmi kvalitní program a špičkové občerstvení, včetně bohatého rautu, degustace koňaků a doutníků.

„Letošní program bude komponován jako ZLATÝ: přivítáme mnohonásobného Zlatého slavíka Karla Gotta, kterého bude doprovázet Big Band Felixe Slováčka, jehož kapelník bude hrát na zlatý saxofon. A aby toho nebylo málo, tak vystoupí zlatá mládež z muzikálu Děti ráje, zlatem oděná Tereza Kerndlová a zlaté hity nabídne Cover Trio,“ prozradil hlavní hostitel večera, starosta Městské části Praha 1 Oldřich Lomecký.

Večerem, který nabídne i další zlatá překvapení, provedou Marta Richterová a Patrik Hezucký. Děti z SOS vesniček se budou těšit na příspěvky od hostů plesu a slavnostní ráz večera doplní módní přehlídka butiku Obsession.

Vstupenky můžete zakoupit v síti Ticketpro (online www.ticketpro.cz) nebo přímo v pokladně Paláce Žofín.
(Pokladna je otevřena v pracovních dnech od 12.00 do 16.30 hodin a je umístěna v přízemí paláce Žofín. Přístup k pokladně je služebním vchodem. Možnost platby platební kartou. Telefon do pokladny (v uvedených hodinách): 222 924 112)

www.praha1.cz