Nabízíme sezónní dekorace, dárkové předměty, textil...

This & That je obchodní značka mezinárodního rětězce s centrálou v Německu a dovozce širokého sortimentu bytových doplňků, dárků, kosmetiky atd. od dodavatelů z celého světa. This & That je zastoupen německými importéry, tudíž zde najdete skvělé kvalitní zboží za příznivé ceny. .

This & That je obchodní značka mezinárodního rětězce s centrálou v Německu a dovozce širokého sortimentu bytových doplňků, dárků,  kosmetiky atd. od dodavatelů z celého světa. This & That je zastoupen německými importéry, tudíž zde najdete skvělé kvalitní  zboží za příznivé ceny. .

V This & That je vždy něco nového k objevení – ať jsou to horké novinky, nový styl, barvy nebo úplně nová móda. Stylisti This & That  s láskou připravuíi pro své zákazníky každý týden nové  stoly podle témat a barev This & That je otevřen všem trendům a nabízí spoustu  dárkového, textilního a kosmetického zboží, bytových dekoracích, modních doplňků, sezónních dekorací, doplňků pro pejsky či kočičky, designerských kousků , vín z celého světa a mnohem, mnohem více. Naši vlastní designeři neustále hledají nové trendy a nové nápady,  které se hledají na celém světě.

Zákazníky This & That jsou všichni, kteří potřebují jen nějakou maličkost pro radost, nebo praktickou věc do kuchyně, změnit a zkrášlit svůj domov, dary pro své bíizké. I dokonce zahrádkáři si přijdou na své. V This & That si najde každý to své!

“V This & That vždy na něco narazíte “

Filiálka v Praze otevřela své brány v dubnu 2004. Třípatrový obchod o rozloze 1.000 m2 v centru Prahy  přimo ve Vodičkově ulici.

V roce 2008 byla provedena celková rekonstrukce interiéru prodejny.

http://www.this-that.cz