Oblékněte se do luxusního oblečení

WWW.MY-STORE.CZ je nově založená módní společnost, která svým zákazníkům nabízí luxusní pánskou a dámskou módu a doplňky světových značek až s 80% slevou. Najdete zde unikátní kousky od značek, jako jsou Tommy Hilfiger, Replay, Diesel, Miss Sixty, Michael Kors, Guess, Ralph Lauren, Calvin Klein, Adidas, Stradivarius aj.

WWW.MY-STORE.CZ je nově založená módní společnost, která svým zákazníkům nabízí luxusní pánskou a dámskou módu a doplňky světových značek až s 80% slevou.
Najdete zde unikátní kousky od značek, jako jsou Tommy Hilfiger, Replay, Diesel, Miss Sixty, Michael Kors, Guess, Ralph Lauren, Calvin Klein, Adidas, Stradivarius aj.

MY-STORE.CZ je internetový obchod, ale má i svou kamennou prodejnu, kde si můžete veškerý sortiment zboží prohlédnout a vyzkoušet. K dispozici vám bude módní poradkyně, která vám vždy se vším ráda poradí. Pokud chcete mít na nakupování klid, je možné si sjednat individuální schůzku mimo otevírací dobu.
Výhodou nákupů v tomto obchodě jsou jednak ceny, které jsou mnohdy až o 80% levnější než v běžném maloobchodě, ale též vstřícný a individuální přístup ke každému zákazníkovi.

Na dotazy, které pošlete do internetového obchodu, dostanete odpověď vždy a to do 24 hodin.

Veškeré zboží je skladem a Vaše objednávka bude expedována do dvou dnů od objednání.

Pro zákazníky naší kamenné prodejny je připraven nejen velice vstřícný personál, který Vás obslouží, ale též poradí, nabídne kávu a vyjde maximálně vstříc například zkracování a úpravy oděvů zde zakoupených je v ceně nákupu. Pro stálé klienty jsou připraveny věrnostní programy s mnoha výhodami.

Při nákupu zboží přes internet je samozřejmostí výměna zboží v případě nepadnoucí velikosti.

WWW.MY-STORE.CZ
Kollárova 789/2 (vchod z ulice Černokostelecká)
251 01 Říčany
Telefonní kontakt: 725/830030
martina@my-store.cz