Přijďte ochutnat naše pravé italské speciality

22. 06 2010 | Ristorante Italiano Buschetto Vám nabízí možnost ochutnat pravé italské speciality přímo v centru Prahy uprostřed Václavského náměstí. Restaurace je od 01.06.2010 zcela nekuřácká a v letních měsících je pro Vás v provozu venkovní zahrádka.

Ristorante Italiano Buschetto Vám nabízí možnost ochutnat pravé italské speciality přímo v centru Prahy uprostřed Václavského náměstí. Restaurace je od 01.06.2010 zcela nekuřácká a v letních měsících je pro Vás v provozu venkovní zahrádka.

Ve stylovém interiéru si můžete pochutnat nejen na tradičních italských specialitách, jako je pizza nebo pasta, ale také na pokrmech z kvalitních druhů mas. V jídelním lístku najdete i argentinské steaky. To vše můžete zapít nejen nealko nápoji, ale máte také na výběr ze široké nabídky kvalitních italských i jiných vín.

Jedinečný gastronomický zážitek ještě doplňuje večerní program, který zahrnuje živou italskou hudbu. Více informací o této restauraci můžete získat na webových stránkách www.buschetto.cz. Pokud ale skutečně chcete ochutnat Itálii v Praze, přijďte se přesvědčit osobně!

 
.

Speciály

Námi vytvořené webové stránky a eshopy... Váš partner BusinessMC

Námi vytvořené webové stránky a eshopy... Váš partner BusinessMC

Námi vytvořené webové stránky a eshopy... Váš partner BusinessMC

Námi vytvořené webové stránky a eshopy... Grand Auto a Moto