Ráj pro děti i dospělé v centru Prahy

Máte děti? Ať už jste obyvateli hlavního města, nebo sem občas zavítáte, určitě navštivte oázu v centru, přímo na Václavském náměstí 4 (na Můstku) čtyřpatrový Dům knihy Kanzelsberger. Nejen pro maminky funguje v prvním patře velkorysý dětský koutek, kde si děti mohou hrát, zatímco jejich rodiče, babičky či jiný doprovod si mohou popovídat nad šálkem kávy nebo čaje. V nabídce je i lehká svačinka pro děti.

Máte děti? Ať už jste obyvateli hlavního města, nebo sem občas zavítáte, určitě navštivte oázu v centru, přímo na Václavském náměstí 4 (na Můstku) čtyřpatrový Dům knihy Kanzelsberger.

Nejen pro maminky funguje v prvním patře velkorysý dětský koutek, kde si děti mohou hrát, zatímco jejich rodiče, babičky či jiný doprovod si mohou popovídat nad šálkem kávy nebo čaje. V nabídce je i lehká svačinka pro děti. Do dětského koutku si můžete přijít jen tak odpočinout, když jdete kolem nebo zde v obchodním domě vybíráte knížky, nebo se můžete zúčastnit některé z dětských akcí, které se tady pořádají minimálně jednou za měsíc. Dětský koutek už získal oblibu u spousty pravidelných návštěvníků a v roce 2008 byl také společností Gender Studies zařazen na seznam „míst přátelských rodině“.

Na stejném patře najdete i literární kavárnu s bohatým výběrem kvalitních káv, čajů a jiných nápojů. V příjemném historickém prostředí si můžete vychutnat posezení s přáteli, případně se zúčastnit některého z mnoha knižních křtů a autogramiád. Samozřejmě zde můžete využít i počítače s internetovým připojením.

V Domě knihy najdete i různá specializovaná oddělení. Oddělení hudebnin s hudebním antikvariátem prodává a vykupuje nový i antikvární notový materiál, knihy o hudbě a zpěvníky. Nechybí ani široký sortiment deskových společenských her, dřevěných a kovových hlavolamů a puzzle, hrací a tarotové karty.

A ještě jedna ohromně příjemná maličkost. Sedačky po celém obchodním domě umožňují zákazníkům pohodlné seznámení s vybranými knihami. V klidu a beze spěchu, nikdo vás odtud nebude vyhazovat.

Informace o dětských akcích, kulturních programech, ale i čemkoli jiném ze světa knih najdete na www.kanzelsberger.cz nebo na www.facebook.com/knihy.kanzelsberger