Vyzkoušejte českou kuchyni v restaurantu Parnas

Přijměte pozvání do krásných prostor restaurantu Parnas, který je součástí restauračního komplexu Café & Restaurant Slavia a.s. Parnas najdete v přízemí paláce Lažanských, který byl postaven před 140 lety hrabětem Prokopem a to přímo na Smetanově nábřeží vedle kavárny Slavia. Vchod je nenápadný, přesto se vyplatí vstoupit a zažít příjemné klidné chvíle u dobrého jídla v samém centru Prahy.

Přijměte pozvání do krásných prostor restaurantu Parnas, který je součástí restauračního komplexu Café & Restaurant Slavia a.s. Parnas najdete v přízemí paláce Lažanských, který byl postaven před 140 lety hrabětem Prokopem a to přímo na Smetanově nábřeží vedle kavárny Slavia. Vchod je nenápadný, přesto se vyplatí vstoupit a zažít příjemné klidné chvíle u dobrého jídla v samém centru Prahy.
 
Interiér restaurace je v neobvyklém stylu art deco z třicátých let minulého století, nabízí jeden z nejkrásnějších výhledů na řeku Vltavu, Petřín, Karlův most a Pražský hrad.
Našim hostům nabízíme široké spektrum služeb. Od  pracovního nerušeného oběda či romantické večeře při svíčkách až po zajištění slavnostních gala večeří, tiskových konferencí, rautů a banketů. Kapacita restaurace je 65 osob, je plně klimatizována a otevřeno je denně do 24.00 hod.

Rádi našim zákazníkům zajistíme také svatební oběd, nabídneme svatební dort přímo z naší kavárenské cukrárny dle přání a pokusíme se tak zpříjemnit svatební den, který by měl být ve všech směrech výjimečný.

Přijďte ochutnat a vyzkoušet  výbornou českou kuchyni, na které je založen náš jídelní lístek. Středozemní nádech našich sezónních menu obměňujeme 6x do roka, vína nabízíme jak moravská, tak zahraniční. Doporučujeme vyzkoušet pečenou kačenku po staročesku  a jako sladkou tečku dezert z dob našich babiček  - staročeský trhanec s omáčkou z lesních plodů .

Každý večer zde můžete povečeřet s doprovodem živého romantického klavíru a odpoutat mysl od denních starostí.

Restaurant Parnas
Smetanovo nábřeží 1012/2
110 00  Praha 1

info@cafeslavia.cz
www.restaurantparnas.cz
Tel:  +420 224 239 604
Fax: +420 224 216 244