Zážitková agentura aneb Chci koupit dárek jednoduše, rychle.

Znáte to, kamarádka, manžel, přátelé mají narozeniny a vy na poslední přemýšlíte, čím udělat radost, překvapit. Rádi byste darovali něco netradičního, originálního. DejToNej má pro vás řešení - darujte zážitek, na který se nezapomíná.

Znáte to, kamarádka, manžel, přátelé mají narozeniny a vy na poslední přemýšlíte, čím udělat radost, překvapit. Rádi byste darovali něco netradičního, originálního. DejToNej má pro vás řešení - darujte zážitek, na který se nezapomíná. Zážitek, který budete dávat k dobru při setkání s přáteli, doma či v práci. Výběr je veliký a postup jednoduchý. Stačí kontaktovat  DejToNej, kde už se o vše postarají. Vybírat dárky můžete z více než 300 zážitků a to z různých kategorií, od romatických, relaxačních, speciálních, hobby až po ty ulítlé. 

Skutečně originálním dárkem, který zdánlivě připomíná dámskou jízdu ve stylu filmu Sex ve městě, může být Miliónový den pro ženy (URL: http://dejtonej.cz/darek/milionovy-den-pro-zeny). Limuzína, šampaňské, stylista a škola líčení. Uvidíte, že tímto dárkem potěšíte každou ženu bez ohledu na věk.

Není asi nikoho, kdo by neocenil dobrou masáž. Navíc pokud je po masáži pro Vás připraven gurmánský zážitek v podobě klasické thajské večeře. Thajskou masáž pro dva s večeří (URL: http://dejtonej.cz/darek/thajska-masaz-pro-dva-s-veceri) si užije každý, kdo je příznivcem pohody, relaxu a dobrého jídla.

Pokud je oslavenec dobrodružné povahy a má rád vodu, mohli byste ho pozvat na výlet pod vodní hladinu. Svět pod vodou má své kouzlo, ale seznámit se s ním nebývá zrovna jednoduché. Potápění s podvodním skútrem (URL: http://dejtonej.cz/darek/potapeni-s-podvodnim-skutrem) v přítomnosti zkušeného instruktora je jedinečným zážitkem. Pokud se Vám pod vodu nechce a potřebujete se vyřádit, určitě vyzkoušejte naší novinku Jako vodní pták (URL: http://dejtonej.cz/darek/jako-vodni-ptak). Zajímavosti vodního světa tak mohou být odhaleny.

Poznat svět z ptačí perspektivy je také jedinečný zážitek. Zvlášť pokud se vznášíte nad zemí na padákovém kluzáku. Snesete-li jistou dávku adrenalinu, akrobatický let (URL: http://dejtonej.cz/darek/akrobaticky-let) či let stíhačkou (URL: http://dejtonej.cz/darek/let-stihackou) splní Vaše očekávání.

Oblíbenými dárky jsou i takové, které přinesou oslavenci jak nevšední zážitek, tak zkušenosti, které možná v budoucnu zúročí. Nechte si poradit, jak namíchat osvěžující koktejly nebo jak připravit chutné sushi (URL: http://dejtonej.cz/darek/sushi-kurz). Touha splnit si dětský sen? Domluvte se s DejToNej a váš oslavenec se stane na několik hodin rozhlasovým moderátorem, dabérem, bagristou či hospodským (URL: http://dejtonej.cz/darek/hospodsky-na-zkousku).

DejToNej nabízí přes 300 zážitků, které potěší nejen vaši kamarádku, ale i partnera, děti nebo rodiče. Stačí navštívit stránky www.dejtonej.cz nebo kontaktovat zážitkového poradce DejToNej a pak se jen těšit z radosti, kterou váš dárek vyvolá. Protože „Co jsi snědl a zažil, to Ti nikdy nikdo nevezme“.