I když to stále neřekl naplno, je jasné, že sponzoři si libují. Přesto prezident světové fotbalové federace FIFA Gianni Infantino zdůraznil: „My z těchto reklam žádný zisk navíc nemáme.“ Načež připustil, že ony kritizované občerstvovací přestávky by mohly zůstat i na příštích světových šampionátech.